پیام فرستادن
Touch Vision (Shenzhen Sufeida) Technology Co., Ltd.
محصولات
اخبار
خونه > اخبار >
Company News About اژدها در روز دوم فوريه سرش رو بالا مياره
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Miss. Crystal
حالا تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

اژدها در روز دوم فوريه سرش رو بالا مياره

2024-03-11
Latest company news about اژدها در روز دوم فوريه سرش رو بالا مياره

اژدها چینی در روز دوم فوریه سر خود را بالا می برد یک رویداد فرهنگی مهم در سنت چینی است. این رویداد به طور معمول به عنوان "لونگ تای تو" یا "لونگ تای تو" شناخته می شود."که ترجمه اش " اژدها سرش رو بالا مياره " يا " اژدها سرش رو بالا مياره." این روز در روز دوم ماه دوم تقویم قمری که معمولا در فوریه رخ می دهد جشن گرفته می شود.

 

اژدها در فرهنگ چینی نماد مهمی دارد و به عنوان یک مخلوق الهی که خوش شانسی، رفاه و قدرت را به ارمغان می آورد، در نظر گرفته می شود.اعتقاد بر اين است که حرکت بلند کردن سر اژدها اژدها را از خواب زميني اش بيدار مي کند و ورود بهار و آغاز سال جديد را اعلام مي کند.

 

در طول جشنواره لونگتايتو، مردم در رسوم و رسوم مختلف شرکت مي کنند تا از بيداري اژدها استقبال کنند.جایی که یک ساختار بلند در شکل اژدها ساخته شده از پارچه و بامبو توسط یک تیم از رقصندگان دستکاری می شوداژدها در خیابان ها رقص می کند همراه با طبل، گونگ و آتش بازی برای آوردن برکت و دفع ارواح بد

 

علاوه بر رقص های اژدها، مردم همچنین در سایر فعالیت های سنتی در طول جشنواره لونگ تایتو شرکت می کنند. این ممکن است شامل قربانی کردن به اجداد، دعا برای خوش شانسی،بازدید از معابد، و لذت بردن از وعده های غذایی جشن با خانواده و دوستان.

 

جشن، انتقال از زمستان به بهار را نشان می دهد، و اهمیت تجدید، رشد و رفاه را برجسته می کند.مردم ميتونن از قدرت و برکاتش براي سال آينده استفاده کنناژدهاي چيني با حضور بزرگش به عنوان نمادي از قدرت، خرد و خوش شانسي در فرهنگ چيني در نظر گرفته مي شود.
#مونيتور#مونيتور بازي#همه چيز در يک#مونيتور قابل حمل#سازنده مانيتور#