پیام فرستادن
Touch Vision (Shenzhen Sufeida) Technology Co., Ltd.
محصولات
اخبار
خونه > اخبار >
Company News About استفاده نوآورانه از تکنولوژی سیگنال دیجیتال در مدیریت ترافیک شهری
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Miss. Crystal
حالا تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

استفاده نوآورانه از تکنولوژی سیگنال دیجیتال در مدیریت ترافیک شهری

2024-04-10
Latest company news about استفاده نوآورانه از تکنولوژی سیگنال دیجیتال در مدیریت ترافیک شهری

فناوری سیگنال دیجیتال اخیراً کاربردهای نوآورانه چشمگیر را در مدیریت ترافیک شهری نشان داده است.بخش های مدیریت ترافیک شهری می توانند جریان ترافیک را به طور کارآمدتر نظارت و هدایت کنند، بهبود ایمنی جاده، کاهش ترافیک و ارائه خدمات حمل و نقل راحت تر به شهروندان.

 

در یک تقاطع شلوغ در یک شهر، بخش مدیریت ترافیک شهر اخیرا یک سیستم پیشرفته سیگنال دیجیتال را به کار گرفته است. این سیگنال های دیجیتال می توانند اطلاعات جریان ترافیک را بدست آورند،شرایط جاده، حوادث ترافیکی و سایر داده های مرتبط در زمان واقعی از طریق صفحه نمایش با وضوح بالا و فناوری انتقال داده در زمان واقعی،و تصمیم گیری های هوشمندانه مربوط به ترافیک را بر اساس این داده ها انجام می دهند..

 

از طریق سیستم سیگنال دیجیتال، بخش مدیریت ترافیک می تواند تراکم ترافیک را بر اساس داده های زمان واقعی با دقت پیش بینی کند و در زمان مناسب اقدامات برای کاهش آن را انجام دهد.زمانی که تراکم ترافیکی رخ می دهد، سیگنال دیجیتال به طور خودکار محتوای نمایش را تنظیم می کند، بهترین پیشنهاد مسیر ترافیک را ارائه می دهد، رانندگان را برای جلوگیری از بخش های سرشار از ترافیک راهنمایی می کند و فشار ترافیک را کاهش می دهد.علائم دیجیتال همچنین می تواند اطلاعات عملی مانند زمان ورود اتوبوس را نشان دهد.، اطلاعات ساخت جاده، شرایط آب و هوایی و غیره برای کمک به شهروندان در برنامه ریزی بهتر سفرهای خود.

 

علاوه بر این، سیستم سیگنال دیجیتال نیز به مرکز مدیریت ترافیک شهری و مرکز نظارت پلیس ترافیک متصل است.مرکز مدیریت ترافیک می تواند محتوای نمایش نشانه های دیجیتال را در زمان واقعی کنترل کند تا شرایط ترافیک در تقاطع را به سرعت درک کند، و برای انجام فرماندهی دقیق ترافیک و ارسال. اداره پلیس ترافیک می تواند اطلاعات نقض ترافیک را در زمان واقعی از طریق سیستم سیگنال دیجیتال دریافت کند،تقویت مدیریت نظم ترافیک در تقاطعات، و بهبود ایمنی جاده.

 

این کاربرد نوآورانه از تکنولوژی سیگنال دیجیتال به سرعت نتایج قابل توجهی را به دست آورده است.استفاده از سیستم های سیگنال دیجیتال باعث کاهش 20 درصد ترافیک شده است.، تعداد حوادث جاده ای 15٪ و رضایت شهروندان از خدمات حمل و نقل نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

 

استفاده نوآورانه از فناوری سیگنال دیجیتال در مدیریت ترافیک شهری ایده ها و راه حل های جدیدی را برای عملیات ترافیک شهری فراهم می کند.انتظار می رود که این فناوری در شهرهای بیشتری ترویج و استفاده شود.، که مزایای بیشتری را برای مدیریت ترافیک شهری و بهبود تجربه سفر شهروندان به ارمغان می آورد.